KONST / Litografier / Serigrafi 14409089
nr 1440 9089
Björn Carlén
(f. 1935), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 36/52, daterad -77, bildmått: 60x42, yttermått inklusive ram: 74x54 cm
Björn Carlén, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:07:10
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)